Kilka słów o mnie

ML

Kim jestem?

Nazywam się Eliza Żeleźniak. Modna Liza to blog, który powstał od skrótu mojego imienia. Dlaczego nawiązanie do Da Vinci? Kocham sztukę i uważam, że moda to także artyzm.

Znajdziesz mnie na Facebooku: Eliza Żeleźniak 

Jaki jest cel mojego bloga?

Nie chcę się kreować na superprojektnantkę mody – nie o to chodzi. Chcę pokazać także zwykłym dziewczynom, że można „wymalować” swój własny styl w różnych kolorach. Zajmę się psychologią mody oraz tym, co sprawia, że sięgamy po dane stylizacje. Będę też analizowała, kiedy czujemy się piękne oraz co wpływa na postrzeganie samych siebie jako urodziwe. Nie zamierzam robić tylko profesjonalnych sesji z fotografami, ani nadmiernie lasnsować się w bardzo drogich ciuchach. Stawiam na naturalność, zwiewność i kobiecość z lekką nutką humoru. Ważne, aby być pewną własnego stylu i czuć się w nim dobrze 🙂

Co robię?

Jestem studentką Dziennikasrtwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Współpracuję również z firmą Allani. Działam również w telewizji studenckiej UJOT TV oraz piszę do pisma WUJ (Wiadomości Uniwersytetu Jagiellońskiego).

Jaka jestem?

Koloruję życie uśmiechem, niepoprawna optymistka. Szkoda życia na żałowanie, ja działam. Lubię, gdy coś się dzieje, nie mam czasu się nudzić. Kocham też adrenalinę. Zawsze i wszędzie chcę dobrze wyglądać, inspiruje mnie moda, uwielbiam nutkę elegancji w stylizacjach. Podróże to moje drugie imię – byłam m.in. w Tajlandii, na Dominikanie, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich czy na Wsypach Zielonego Przylądka. Artystyczna i wrażliwa dusza – doceniam sztukę i piękno natury, lubię też śpiewać. Aktywność fizyczna jest dla mnie ważna –biegam, pływam, jeżdżę na nartach i łyżwach.

P1050171

Reklamy